Personel Taşımacılığı

Marmara Bölgesi'nde faaliyet gösteren sektöründe lider yerli ve yabancı firmalara hizmet vermekte, müşteri memnuniyetine paralel olarak her geçen gün araç sayısını artırmakta ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Çalıştığımız tedarikçileri bünyemizin ayrılmaz bir paraçası olarak düşünmekteyiz. Personel taşımacılığı konusunda kazandığımız ihaleler sonucunda aldığımız tüm servis taşımacılığı hizmetlerini yürütmekte, tedarikçilerimize adil ve sistemli bir düzen sağlamaktayız. Operasyon personelimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup hizmetin aksamasına neden olacak olacak uygunsuzluklar karşısında gerek şirketimizle gerekse müşteri yönetici ve personelleri ile anında iletişim kurmakta, gerekli koordinasyonu sağlayarak uygunsuzlukları anında ve yerinde çözmektedir. Firmamızın tüm servis hizmeti veren araçları GPS uyduları sayesinde araç takip sistemi ile 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinden izlenebilmektedirler. Müşterilerimiz verilen yetki şifreleri ile araçlarının hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve daha birçok bilgiyi online olarak takip edebilmektedirler.


Akıllı Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Akıllı Takip Sistemi ile filodaki tüm araçların takibi bilgisayar veya cep telefonundan tam zamanlı olarak yapılabilmektedir. Çalıntı, hasar ve emtia kaybı yaşamadan, servislerin güvenliği, sürücü davranış takibi ve kontrolü sağlanmakta, çalışan verimliliği optimuma çıkarılmakta ve maksimum firma karlılığı sağlanmaktadır. 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinden araçların gün içerisindeki güzergah bilgileri gerçek zamanlı olarak görüntülenmekte, iş planına uygun rota planları hazırlanarak filolar etkin yönetilebilmektedir.

Müşterilerimizi araç takibi için, verilecek olan kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile kendilerine hizmet verdiğimiz araçları canlı olarak internet üzerinden izleyebilmekte, araçlarımız hakkındaki geçmiş veya güncel bilgi ve istatistikleri internet ortamında excel veya html formatında raporlayabilmektedirler. Daha verimli, daha güvenli ve ekonomik bir filo yönetimi için Uydutek Araç Takip Sistemi'ni seçin, her şey tam düşündüğünüz gibi, içiniz rahat olsun.


VIP Hizmet

Transferleriniz için farklı bir hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize ve konuklarımıza, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilen personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir. Müşteri odaklı ve üstün nitelikli bu hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Öğrenci Taşımacılığı

Firamız, geleceğimizi emanet ettiiğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin ulaşımının ne denli özveri gerektirdiğinin farkında olmakla birlikte öğrencilerimizin rahatı ve güvenli ulaşımı için sektörün ön gördüğü bütün standartlara sahiptir.

Öğrenci taşımacılığının ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelerdeki şart ve yükümlülüklere uyulmakta, yeni yasa ve yönetmelikler sürekli takip edilerek gerekli güncellemeler zamanında yapılmakta, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği riskleri azaltılmakta ve ilgili konularda tüm tedbirler alınmaktadır.

Size nasıl yardımcı olmamızı istersiniz?