Hakkımızda

1990 yılında bireysel olarak taşımacılık sektörüne başlayan firmamız, 17 yıllık tecrübesiyle 2006 yılında BEKER TURİZM çatısı altında toplanmış ve bugünkü şeklini almıştır. Ana faaliyet alanı personel ve öğrenci taşımacılığı olan firmamız sektöründe önemli bir yere sahip olmayı hedeflemektedir. Bünyesindeki yeni, konforlu araçları, deneyimli, güler yüzlü, işinin uzmanı şoför ve yönetici kadrosu ile yarınlara umutla bakan, tek yol müşteri memnuniyeti anlayışıyla Türkiye'de saygın firmalar arasında yer alan firmamız sektöre katma değer sağlamaktadır. Firmamız icra ettiği işi sadece servis taşımacılığı olarak görmemekte, hizmet sunduğumuz kurumların öğesi olarak kendimizi tanımlamaktayız. Ekip çalışmasını ön planda tutan firmamız hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, yeniliğe ve gelişime açık, rekabet gücü yüksek, sektörde örnek alınan bir firma olmaya devam edecektir. Sosyal sorumluluk bilinci içinde iş disiplini ve güvenliğini ilke edinen firmamızın taahhütlerine bağlı olarak servis taşıma hizmetlerini sunmak amaç ve ilkeleridir. Firmamız şehir içi ve şehir dışı gezi hizmetleri alanında faaliyetini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip grubu uluslararası pazarlara taşımaktır.

Misyonumuz

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyeti ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin, BEKER TURİZM'i güvenli, dakik, konforlu, profesyonel ve istikrarlı bir firma olarak algılamalarını sağlamak.

  • Her firmanın bir sonraki müşteri talebi için referans oluşturmasını sağlamak
  • Mutlak müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmak
  • Sektör ile ilgili yasa ve mevzuat şartlarına uymak
  • Mutlak zaman, yer ve araç koordinasyonunu sağlamak
  • Sektördeki en güncel gelişmeleri takip etmek ve uygulamaya dönüştürmek

İlkelerimiz

Müşteri profili, bütçesi, takvimi ve ihtiyacına en uygun seçenekleri uygun değer, kalite ve fiyat dengesinde sunmak.

  • Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın başarı göstergesidir.
  • Müşterilerimizin memnuniyeti için seri, konforlu ve güvenli hizmeti veririz.
  • Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın her kademesinde görev yapan çalışanlarımız için birinci öncelik taşımaktadır.
  • Müşterilerimizin eleştiri ve önerileri hizmet kalitemizin yükselmesine büyük katkı sağlamaktadır.
  • Firmamızın büyümesi ve kurumsallık yönünde yeni gelişmeler yaşaması, işbirliği yaptığımız müşterilerimizin katkılarıyla olacaktır.